Подробности
HTC One X на добра цена за класът си, разполага със:
4.7 инчов Super IPS LCD2 дисплей
32 GB вътрешна памет (26 GB само за потребителя)
1 GB RAM
Speed HSDPA, 21 Mbps; HSUPA, 5.76 Mbps, Wi-Fi 802.11 b/g/n, DLNA, Wi-Fi hotspot
8 MP камера, LED светкавица
Операционна система Android OS, v4.0 (Ice Cream Sandwich)
Процесор Quad-core 1.5 GHz
Интегрирани Google Search, Maps, Gmail, YouTube, Calendar, Google Talk, батерия Li-Po 1800 mAh.
Технически данни
| Батерия | Li-Po 1800 mAh |
|---|---|
| Последна актуализация | 04.02.2011 |
| Цветове | 16M |
| Размери | 134.4 x 69.9 x 9.3 mm |
| година | 2012 |
| Модел | 2012 |
| Тип на дисплея | TFT |
| Мрежа | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Резолюция | 720 x 1280 пиксела |
| Втори дисплей | Не |
| Тегло | 130 g |
| Форма | Стандартна |
| Памет | Слот за външна памет MicroSD до 32GB |
| Слот за допълнителна памет | Да |
| Вградена камера | 8 MP |
| Светкавица | Да |
| Матрица на камерата | CMOS |
| MP3 плеър | Да |
| Радиоприемник | Да |
| GPS | Да |
| Водоустойчив | Не |
| Запис на видео/аудио | Да |
| Сменяеми панели | Не |
| Fax | Не |
| Приемане/изпращане на SMS | Да |
| Приемане на лого на оператора през SMS | Да |
| EMS | Не |
| MMS | Да |
| Предсказващо въвеждане на текст | T9 |
| Възможност за изпращане на български език | Да |
| Bluetooth | Да |
| Разговор от разстояние | Да |
| WAP | 2.0 |
| Вграден модем | Да |
| GPRS | Да |
| Инфрачервен порт | Не |
| HSCSD | Да |
| WiFi | Да |
| EDGE | Да |
| XHTML | Да |
| USB | Да |
| Получаване/изпращане на e-mail | Да |
| Mobile Java | Не |
| Полифонични мелодии | Да |
| Вибрация | Да |
| МP3 за входящо позвъняване | Да |
| Гласово набиране | Да |
| Гласови команди | Да |
| Гласови бележки | Да |
| Push-To-Talk | Не |
| Будилник | Да |
| Календар | Да |
| Калкулатор | Да |
| Часовник | Да |
| Хронометър | Да |
| Конвертор на валути | Да |
| Игри | Да |
| Органайзер | Да |
| Скрийн сейвър | Не |
Може да се интересувате и от следните продукт(и)
HTC Hero
0,00 лв.
|
HTC Touch HD
0,00 лв.
|
HTC HD2
0,00 лв.
|
HTC 7 Mozart
345,00 лв.
|
HTC Desire S
440,00 лв.
|








