Подробности
Motorola XT928 разполага с:
4.5 инчов дисплей
16GB вътрешна памет със слот за мемори карта до 32GB
Rev.A, up to 3.1 Mbps, HSDPA, Wi-Fi 802.11 b/g/n
Wi-Fi hotspot
13MP камера с автофокус и LED светкавица
Операционна система Android OS, v2.3 (Gingerbread)
Процесор Dual-core 1.2 GHz
Интегрирани Google Search, Maps, Gmail, YouTube, Google Talk, Picasa
Време за разговори до 7 часа, в режим готовност до 260 часа.
Технически данни
| Батерия | Li-Ion 1735 mAh |
|---|---|
| Последна актуализация | 06.12.2011 |
| Цветове | 16M |
| Размери | 134.8 x 67.6 x 9.9 mm |
| година | 2012 |
| Модел | 2012 |
| Тип на дисплея | TFT |
| Мрежа | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Време на готовност | 260 ч. |
| Време за разговор | 7 ч. |
| Резолюция | 720 x 1280 пиксела |
| Втори дисплей | Не |
| Тегло | 149 гр |
| Форма | Стандартна |
| Памет | Слот за външна памет MicroSD до 32GB |
| Слот за допълнителна памет | Да |
| Телефонен указател | 1000 |
| Вградена камера | 13 MP |
| Светкавица | Да |
| MP3 плеър | Да |
| Радиоприемник | Да |
| GPS | Не |
| Водоустойчив | Не |
| Запис на видео/аудио | Да |
| Сменяеми панели | Не |
| Fax | Не |
| Приемане/изпращане на SMS | Да |
| Приемане на лого на оператора през SMS | Да |
| EMS | Да |
| MMS | Не |
| Предсказващо въвеждане на текст | T9 |
| Възможност за изпращане на български език | Не |
| Bluetooth | Да |
| Разговор от разстояние | Да |
| WAP | 2.0 |
| Вграден модем | Не |
| GPRS | Да |
| Инфрачервен порт | Не |
| HSCSD | Да |
| WiFi | Да |
| EDGE | Да |
| XHTML | Да |
| USB | Да |
| Получаване/изпращане на e-mail | Да |
| Mobile Java | Не |
| Полифонични мелодии | Да |
| Вибрация | Да |
| МP3 за входящо позвъняване | Да |
| Гласово набиране | Да |
| Гласови команди | Да |
| Гласови бележки | Да |
| Push-To-Talk | Да |
| Будилник | Да |
| Календар | Да |
| Калкулатор | Да |
| Часовник | Да |
| Хронометър | Да |
| Конвертор на валути | Да |
| Игри | Да |
| Органайзер | Да |
| Скрийн сейвър | Да |
Може да се интересувате и от следните продукт(и)
Разкодиране Motorola
2,00 лв.
|
SonyEricsson Yendo (W150)
0,00 лв.
|
Nokia Oro
0,00 лв.
|
LG BL20 New Chocolate
0,00 лв.
|
Nokia C3-01Gold Edition
0,00 лв.
|








