Подробности
Nokia Oro Лимитираната серия на Nokia идва със инплантирано 18-каратова злато, и зашеметяващия сапфирен бутон, радвайте се на невероятния эвук със уникалните безжични слушалки, направи невероятни снимки и видеоклипове със 8MP камера снимаща HD, много от най-добрите приложения са предварително интегрирани във Nokia Oro.Телефонът разполага с:
3.5 инчов AMOLED капацитивен тъчскрийн
8GB вътрешна памет със слот эа мемори карта до 32GB
WiFi
8MP камера със автофокус, и двойна LED светкавица
Операционна система Symbian Anna
Време эа раэговори до 9.36 часа през 2G, и 5.18 часа през 3G, в режим готовност до 656 часа през 2G,и 555 часа през 3G.
Технически данни
| Батерия | Литиево-йонна-Li-Ion 1200 mAh (BL-5K) |
|---|---|
| Последна актуализация | 30.05.2012 |
| Цветове | 16 милиона цвята |
| Размери | 117.3 x 57.5 x 12.2 mm, 77.7 cc |
| година | 2011 |
| Модел | 2011 |
| Тип на дисплея | TFT |
| Мрежа | GSM 900 / 1800 / 1900 |
| Време на готовност | над 656 часа |
| Време за разговор | над 9 часа |
| Резолюция | 360 x 640 пиксела |
| Втори дисплей | Не |
| Тегло | 132гр. |
| Форма | Стандартна |
| Памет | Слот за външна памет MicroSD до 32GB |
| Слот за допълнителна памет | Да |
| Телефонен указател | 500 |
| Вградена камера | 8 MP |
| Светкавица | Да |
| MP3 плеър | Да |
| Радиоприемник | Да |
| GPS | Да |
| Водоустойчив | Не |
| Запис на видео/аудио | Да |
| Сменяеми панели | Да |
| Fax | Не |
| Приемане/изпращане на SMS | Да |
| Приемане на лого на оператора през SMS | Да |
| EMS | Не |
| MMS | Да |
| Предсказващо въвеждане на текст | T9 |
| Възможност за изпращане на български език | Да |
| Bluetooth | Да |
| Разговор от разстояние | Да |
| WAP | 2.0 |
| Вграден модем | Да |
| GPRS | Да |
| Инфрачервен порт | Не |
| HSCSD | Да |
| WiFi | Не |
| EDGE | Да |
| XHTML | Да |
| USB | Да |
| Получаване/изпращане на e-mail | Да |
| Mobile Java | Да |
| Полифонични мелодии | Да |
| Вибрация | Да |
| МP3 за входящо позвъняване | Да |
| Гласово набиране | Да |
| Гласови команди | Не |
| Гласови бележки | Да |
| Push-To-Talk | Не |
| Будилник | Да |
| Календар | Да |
| Калкулатор | Да |
| Часовник | Да |
| Хронометър | Да |
| Конвертор на валути | Да |
| Игри | Да |
| Органайзер | Да |
| Скрийн сейвър | Да |








