Подробности
Nokia X5-01 Малък,лек,уникален,побира се навсякъде и има функции на смартфон,телефонът разполага с:
2.36 инчов дисплей
QWERTY клавиатура
200MB вътрешна памет,и слот эа мемори карта до 32GB
WiFi
5MP камера със LED светкавица
Symbian OS 9.3,преглед на документи (Word, Excel, PowerPoint, PDF)
Време за разговори до 384 часа през 2G,и 3G.в режим готовност до 5 часа през 2G,и 3.30 часа през 3G.
Технически данни
| Батерия | Литиево-йонна-Li-Ion 950 mAh (BL-5F) |
|---|---|
| Последна актуализация | 30.05.2012 |
| Цветове | 256K |
| Размери | 74.3 x 66.4 x 16.9 mm, 76 cc |
| година | 2010 |
| Модел | 2010 |
| Тип на дисплея | TFT |
| Мрежа | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 HSDPA 850 / 1900 / 2100 HSDPA 900 / 1900 / 2100 |
| Време на готовност | над 384 часа |
| Време за разговор | над 5 часа |
| Резолюция | 320 x 240 пиксела |
| Втори дисплей | Не |
| Тегло | 129гр. |
| Форма | Стандартна |
| Слот за допълнителна памет | Да |
| Телефонен указател | 500 |
| Вградена камера | да |
| Светкавица | Да |
| MP3 плеър | Да |
| Радиоприемник | Да |
| GPS | Да |
| Водоустойчив | Не |
| Запис на видео/аудио | Да |
| Сменяеми панели | Не |
| Fax | Не |
| Приемане/изпращане на SMS | Да |
| Приемане на лого на оператора през SMS | Да |
| EMS | Не |
| MMS | Да |
| Предсказващо въвеждане на текст | T9 |
| Възможност за изпращане на български език | Да |
| Bluetooth | Да |
| Разговор от разстояние | Да |
| WAP | 2.0 |
| Вграден модем | Да |
| GPRS | Да |
| Инфрачервен порт | Не |
| HSCSD | Да |
| WiFi | Да |
| EDGE | Да |
| XHTML | Да |
| USB | Да |
| Получаване/изпращане на e-mail | Да |
| Mobile Java | Да |
| Полифонични мелодии | Да |
| Вибрация | Да |
| МP3 за входящо позвъняване | Да |
| Гласово набиране | Да |
| Гласови команди | Не |
| Гласови бележки | Да |
| Push-To-Talk | Не |
| Будилник | Да |
| Календар | Да |
| Калкулатор | Да |
| Часовник | Да |
| Хронометър | Да |
| Конвертор на валути | Да |
| Игри | Да |
| Органайзер | Да |
| Скрийн сейвър | Да |
| Допълнителна информация | Фенерче |
Може да се интересувате и от следните продукт(и)
Дисплей за Nokia X5-01
80,00 лв.
|
Nokia E63
300,00 лв.
|
Nokia X7
510,00 лв.
|
Nokia N9
620,00 лв.
|
Nokia N8
540,00 лв.
|








